Termékverzió: BM 875 III alternáló fűkasza
Tömeg: 61 kg/db
Nincs raktáron

Al-Ko

Fűnyírás határok nélkül természetes kertekben és kaszálókon, fordulékony és könnyen kezelhető. Ez jellemzi az AL-KO homlokfűnyírókat, ezeket az erős igáslovakat.

Tulajdonságai:

• Univerzális, könnyen mozgatható homlokfűnyíró természetes kertekhez
  • Rétek, természetes kertek és vastag vadnövények nyírásához / takarmányfű vágásához
  • Speciálisan edzett, 87 cm-es, ESM típusú vágószerkezet a hosszú élettartamért
  • Fokozatosan állítható magasságú talpak
  • Extra erős, 2,4 kW-os motor (190 cm3)

A BM 875 III homlokfűnyíró műszaki leírása

Ez az AL-KO homlokfűnyíró erős, 2,3 kW-os benzinmotorjával és 87 cm-es vágási szélességével nagy vágási teljesítményt kínál, mellyel akár 2000 m2-es gyepfelület is gyorsan, hatékonyan és könnyedén lenyírható, ugyanakkor garantáltan boldogul szinte minden növényzettel és tereppel. A mozgó fűterelő megakadályozza, hogy fű maradjon a burkolaton, így a munkát is ritkábban kell megszakítani.
2,3 kW-os, 150 cm3-es Briggs & Stratton motor gondoskodik a vágószerkezetben található kések gyors és egyenletes munkájáról, a be- és kikapcsolható kerékhajtást (1 előremenet) pedig csigahajtás segítségével oldja meg. Az állítható magasságú, rezgéscsillapítással rendelkező, tökéletes és fáradságmentes munkát biztosító tolókar, valamint a 13 colos, széles, felfújható, mezőgazdasági mintás gumiabroncs optimális használatot tesz lehetővé bármilyen terepen és domboldalakon 20°-os lejtésszögig.
A BM 875 III legfontosabb eleme a 87 cm széles vágószerkezet, mely a kések kímélése és a gép biztonságos kezelése érdekében élvédővel van ellátva. A német ESM gyártó különlegesen edzett, nagyteljesítményű kései erős vágási teljesítményt és optimális vágási eredményt ötvöznek hosszú élettartammal és minimális kopással – legyen szó akár tartós használatról, akár hosszabb állásidőkről (szezonális használat). A mozgó fűterelő növeli a működési időt azáltal, hogy lényegesen kevesebb szennyeződés és fűmaradvány kerül a késekre. A fokozatmentesen állítható talpmagasság és a gép rendkívül könnyű mozgathatósága pedig kellemes munkavégzést biztosít.
Két gép egyben: az AL-KO minőségi tartozékaival a BM 875 III homlokfűnyíró könnyedén rendkívül fordulékony hókotróvá alakítható. Ehhez cserélje le a vágószerkezetet az SRS 850 univerzális hótoló lapra (cikksz. 113267). A mostoha időjárási körülmények közötti jobb húzóerő a megfelelő hólánccal (cikksz. 112183) biztosítható.
Megjegyzés: a levágni kívánt terület mérete az adott növényzet milyenségétől függően változó lehet (fűmagasság és -sűrűség, nedvesség mértéke stb.).

Jótállási feltételek

AL-KO jótállási feltételek

Az AL-KO termékekre a fogyasztók számára a vásárlás napjától számított 1 év törvény szerinti + 2év önkéntes jótállást vállal a gyártó, az EASY típusú fűnyírók és az ECO típusú szivattyúk kivételével, melyeke 1év jótállást vállal. Az önként vállalt +2 év jótállás feltétele a termék regisztrációja, a vásárlástól számítva három hónapon belül a következő felületen:

www.al-ko.com/shop/hu/productregistration/

A garanciában lecserélt gépekre valamint a szerződéstől való elállásra a + 2 év önként vállalt jótállás nem vonatkozik!

Az AL-KO Magyarország fogyasztók számára a fűnyíró traktorokra 3+2 év jótállást vállal, a + 2 év feltétele az, hogy a traktort a 3. és a 4. év lejárta előtt bevigyék egy AL-KO szervizbe bevizsgáltatni. A bevizsgálás 1-1 évvel hosszabbítja meg a jótállást. A bevizsgálás díjáról érdeklődjön a szervizben, vagy az AL-KO vevőszolgálaton.

Nincs raktáron