Kedvencekhez

Kedvencekhez

Termékverzió:
Alabama set kerti bútor garnitúra, barna színben, meleg taupe párnával
Cikkszám:
Tömeg:
35,2 kg/db
Garancia idő:
12 hónap
Eredeti ár: 72 990 Ft
Akció: 59 300 Ft
Kezdete: 2019.12.15   A készlet erejéig!
Megtakarítás: 13 690 Ft
Készleten
Szín:
Normál szállítás:
Prémium szállítás:
Biztosítás:
Beépítés:
Elbontás:
Elszállítás:
db
Máshol olcsóbban látta?
Ajánlatot kérek
Ajánlom
Nyomtat
Összehasonlítás
Kérdés a termékről
Adatok

Termék jellemzők

Az Alabama Set két darab fotelből, egy darab kétszemélyes kanapéból és egy négyszögletű asztalból áll. A bútorokat a Curver gyártja, kiknek termékei megtalálhatóak még Keter és Allibert márkanév alatt is. Az Alabama egy kiváló minőségű európai termék, amely a legjobb minőségű fröccsöntött műanyagból készült.
 style=

Az Alabama egy rattan stílusra emlékeztető elegáns bútor szett két fotellel, egy kétszemélyes kanapéval és egy négyszögletes asztallal. Ez a bútor szett kellemessé teszi a kertben vagy a teraszon töltött nyári napokat. A termékekhez stílusos színű puha párnákat mellékelünk. A könnyű és egyúttal stabil szerkezetű bútorok tisztítása nagyon egyszerű. A szett ellenálló a sérülésekkel és az időjárás hosszan tartó viszontagságaival, illetve az UV sugárzással szemben is. Lágy színekben kapható.

style=

A lágy színekben, stílusos párnák kíséretében kapható Alabama kerti bútor szett könnyű, egyben tartós vázszerkezettel büszkélkedik.Mindennek tetejében roppantul könnyen tisztítható minden egyes eleme, így pillanatok alatt makulátlanná varázsolható az összkép. A grafit és sötétbarna árnyalatokban elérhető szetthez szürke párnák társulnak, melyek a maximális kényelmet hivatottak borítékolni, a divatos és szemre való megjelenés mellett.A bútorok erős és tartós műanyagból készültek melyek egy kozmetikai kezelés után utánozzák a természetes rattan fonatot.

style=

Az erős, tartós kialakítás nagyfokú megbízhatóságot jelent a gyakorlatban és azt, hogy a bútordarabok kivétel nélkül hosszú élettartamot biztosítanak, az örömteli, nyári napokat fűszerező használaton kívül, ami a fenti pozitívumoknak hála alap. A bútorok nem igényelnek különleges karbantartást. Elég, ha vízzel tisztítjuk. Gyengébb tisztítószerek használata nem okoz problémát. A párnák cipzárral rendelkeznek, így könnyen moshatók.

A csomag mérete [cm]: 124 x 80 x 59

Bútorok méretei

Fotel Kanapé Asztal
Magasság 77 cm 77 cm 43 cm
Szélesség 65 cm 129 cm 59 cm
Mélység 67 cm 67 cm 59 cm
Adatok
Gyártó
Curver
Szín
Barna
Gyártói cikkszám
EAN kód
Normál szállítás
Prémium szállítás
Raktárkészlet
Készleten

Köszöntjük a butoruniverzum.hu világában!

Mire hozzánk elérkezett, lehet, hogy több forgalmazó oldalát bejárta – mégsem talált olyan bútort, amilyenre Ön vagy családja gondolt. Tudjuk, milyen jellemzőket tart szem előtt: egy fürdőszoba bútor, de akár egy franciaágy is legyen esztétikus, lehetőleg formatervezett (ki szeretne tucatárut az otthonába?), előnyösen használja ki a rendelkezésre álló - néha bizony szűkös – helyet. Tartósságával biztosítsa a hosszú távú igénybevételnek való ellenállást – hisz életünkben jönnek-mennek a vízi csaták a gyerekekkel, a nehéz napokat lezáró forró fürdők és a reggeli, fejvesztett kapkodások, de az otthonod  minden körülményben helyt áll és kitartóan szolgálja a ház lakóit.

Az otthonod számunkra szentély

Mi nem csupán bútorokat, ágyakat vagy krti bútorokat forgalmazunk! Szenvedélyünk mindaz, ami az otthonod és kerted világához kapcsolódik, és egyben vevőink kényelmét is szolgálja. Webáruházunk kialakítása elsőszámú bizonyíték erre: fantasztikusan széles, képekkel gazdagított kínálatot és részletes termékleírásokat alakítottunk ki a minél hatékonyabb és élvezetesebb böngészés érdekében.

Élménydús vásárlást nyújtunk

Ám a vásárlásnak koránt sincs vége a „Kosárba teszem” gomb lenyomásával: a legtöbb esetben ingyenes házhozszállítással, helyszíni beüzemelés lehetőségének biztosításával és 15 napos visszavásárlási garanciával nyújtunk teljes körű szolgáltatást azoknak a vevőinknek, akik bizalmukkal megtisztelnek bennünket. Webáruházunk teljes értékű, interaktív vásárlási élményt nyújt, például vásárlóink feltölthetik a bútorikat ábrázoló képeiket, vagy épp megoszthatják a kiválasztott zuhanytálca vagy franciaágy árát ismerőseikkel – így bárki gyorsan kikérheti barátai véleményét is a termékről és az ár-érték arány megfelelőségéről!