Rosario asztal

Szélesség  59 cm
Hosszúság  59 cm
Magasság  43 cm

A Rosario asztal egy elegáns bútor, amely tökéletesen mutat az erkélyen, a teraszon vagy a kertben. A bútor mindenütt működni fog, beltéren és kültéren is egyaránt. Az Allibert készítette, amely egy olyan ismert márkákkal, mint a Keter vagy a Curver, egy csoportba tartozik, amelyeket a lengyel piacon évek óta ismertek kiváló minőségű berendezések gyártójaként.

Minden időjárásálló időjárásálló Nulla karbantartás nulla karbantartás
Easy Clean könnyű tisztítás Fade Free UV védelem

A Rosario asztalhoz párna is jár. Első pillantásra a termékről azt gondolnánk, hogy természetes rattanból késült, de valójában egy remek minőségűmüanyagból állították elő amit úgy hívnak polyrattan. Ez a megtévesztő látvány az anyag textúrájának köszönhetően, amely így alakul ki a gyártási folyamat során.

Rosario asztal felső fokon

Ez az anyag ellenáll a  víznek-, szélsőséges időjárási viszonyoknak- és UV-álló. Ezen tulajdonságoknak köszönhetően a bútor hosszabb ideig újszerűnek tűnik, és nem veszíti el a színét.

Kerti asztal minden szempontból

Az asztal szinte semilyen karbantartást nem igényel ami vitathatatlanúl rendkívül nagy előnye. Víz és esetleg enyhe tisztítószerek elegendőek a tisztításához. Az asztal kényelmes üléspárnákkal rendelkezik. Az asztal önszerelésre szolgál.

A Rosario asztal több színben is kapható

(1 vélemény)
Anikó