Kedvencekhez

24 hónap
Eredeti ár: 102 600 Ft
Akció: 93 500 Ft
Kezdete: 2019.12.12   A készlet erejéig!
Megtakarítás: 9 100 Ft
Rendelésre
Normál szállítás:
Prémium szállítás:
Biztosítás:
db
Máshol olcsóbban látta?
Ajánlatot kérek
Ajánlom
Nyomtat
Összehasonlítás
Kérdés a termékről
Adatok

Halmar HAL0000620 - Perla 260 Konyhabútor

A Halmar Perla konyhabútor hossza 260cm. A konyhabútor bútor barna erezett színű előlapokkal, üvegbetétekkel és márvány színű munkalappal vásárolható meg. Az összeállításnak nem tartozékai a mosogató, a csaptelep és a háztartási gépek! Konyhabútorunk csak az itt látható kivitelben, színben és összeállításban vásárloható meg oldalunkon. A munkalap formája, mérete és anyaga adott. Perla konyhabútorunk lapra szerelten, kartondobozba csomagolva szállítjuk. Az összeszereléshez rajzos útmutatót mellékelünk.

Adatok
Gyártó
Halmar
Gyártói cikkszám
HAL0000620
Normál szállítás
Prémium szállítás
Raktárkészlet
Rendelésre
Státusz
ÚJ

Köszöntjük a butoruniverzum.hu világában!

Mire hozzánk elérkezett, lehet, hogy több forgalmazó oldalát bejárta – mégsem talált olyan bútort, amilyenre Ön vagy családja gondolt. Tudjuk, milyen jellemzőket tart szem előtt: egy fürdőszoba bútor, de akár egy franciaágy is legyen esztétikus, lehetőleg formatervezett (ki szeretne tucatárut az otthonába?), előnyösen használja ki a rendelkezésre álló - néha bizony szűkös – helyet. Tartósságával biztosítsa a hosszú távú igénybevételnek való ellenállást – hisz életünkben jönnek-mennek a vízi csaták a gyerekekkel, a nehéz napokat lezáró forró fürdők és a reggeli, fejvesztett kapkodások, de az otthonod  minden körülményben helyt áll és kitartóan szolgálja a ház lakóit.

Az otthonod számunkra szentély

Mi nem csupán bútorokat, ágyakat vagy krti bútorokat forgalmazunk! Szenvedélyünk mindaz, ami az otthonod és kerted világához kapcsolódik, és egyben vevőink kényelmét is szolgálja. Webáruházunk kialakítása elsőszámú bizonyíték erre: fantasztikusan széles, képekkel gazdagított kínálatot és részletes termékleírásokat alakítottunk ki a minél hatékonyabb és élvezetesebb böngészés érdekében.

Élménydús vásárlást nyújtunk

Ám a vásárlásnak koránt sincs vége a „Kosárba teszem” gomb lenyomásával: a legtöbb esetben ingyenes házhozszállítással, helyszíni beüzemelés lehetőségének biztosításával és 15 napos visszavásárlási garanciával nyújtunk teljes körű szolgáltatást azoknak a vevőinknek, akik bizalmukkal megtisztelnek bennünket. Webáruházunk teljes értékű, interaktív vásárlási élményt nyújt, például vásárlóink feltölthetik a bútorikat ábrázoló képeiket, vagy épp megoszthatják a kiválasztott zuhanytálca vagy franciaágy árát ismerőseikkel – így bárki gyorsan kikérheti barátai véleményét is a termékről és az ár-érték arány megfelelőségéről!