Quartet 4 fős kerti bútor garnitúra

Termékverzió: Quartet 4 fős kerti bútor garnitúra, grafit színben, világos szürke párnával
Cikkszám: QUARTET-GRAFIT
Tömeg: 27,3 kg/db
Nincs raktáron
Több színben Több színben
Beüzemelés kérhető Beüzemelés kérhető
UV védelem UV védelem

Anyaga
Műanyag rattan hatású
Garnitúra színek
Grafit
Garnitúra típusa
4 személyes szett
Quartet 4 fős kerti bútor garnitúra, grafit színben, világos szürke párnával
Grafit

Quartet kerti bútor szett; amely tartalmaz egy Quartet asztalt és  négy darab Iowa karfás széket  a hozzá tartozó párnával. Az eredeti; rattan-szerű felület meg fog felelni még a legigényesebb felhasználók számára is. A termék nagyon könnyen összeszerelhető és karbantartható. A bútorok felülete ellenálló a nedvességgel és az UV sugárzással szemben; ami hosszú élettartamot garantál. A rattanbútor lapra szerelve érkezik.

Minden időjárásálló időjárásálló Nulla karbantartás nulla karbantartás
Easy Clean könnyű tisztítás Fade Free UV védelem

Melody Quartet kerti asztal

A Melody Quartet praktikus és elegáns asztal, amelynek a felülete természetes rattan fonást imitál. A bútor kiváló házhoz tartozó kis terek berendezésére, mint pl. az erkély vagy kis kert, de tökéletesen alkalmas a belső terek kiegészítésére is. UV sugaraknak és az időjárás viszontagságainak ellenálló műanyagból készült. Összeszerelése könnyű, tisztítása egyszerű. A termék hagyományos színárnyalatokban kapható.A felsorolt ​​tulajdonságok mellett az asztal nem veszíti el színét , nem fakul, nem igényel különleges karbantartást, a víz és a kendő elegendő a tisztán tartásához. Az asztal egész évben a szabadban lehet.

Iowa kerti szék

Az elegáns Rattan Style Iowa DC kerti fotel elegáns és sokoldalú felszerelés, ideális otthonához, kertjéhez vagy teraszához. A fotel nagyon tartós és megfelel a legigényesebb emberek szabványainak is. A bútorokat az Allibert gyártotta, amely egy csoportban működik olyan vállalatokkal, mint például a Keter vagy a Curver, és magas szintű műanyag berendezéseket kínál. A nagy és kényelmes Iowa fotel a kertben tökéletes lesz nem csak magánházban, hanem étteremkertben vagy egy elegáns szállodában is .Könnyen tisztítható, elegáns, mégis tartós és stabil, így biztonságosan használhatja. Ülőpárnát küldünk a kerti székkel. A párnák színe kissé különbözik a bútoroktól - egy barna taupe párna van a barna karosszékhez rögzítve, míg a grafit karosszékkel ellátott készletben egy szürke párnát kapunk. Ez a finom színkülönbség pozitív hatással van a készlet megnyilvánulására.A bútor nem érzékeny a káros időjárási viszonyokra, és ellenáll az UV sugaraknak is . Az Iowa DC kerti szék nem veszíti el a színét , így hosszabb ideig megőrzi eredeti kinézetét.

A Quartet 4 fős kerti bútor garnitúra több színben is kapható

csomag mérete: 95x95x10 cm (asztal) 2x60x89 cm  (szék) / darab