Termékverzió: Cool Stool dohányzóasztal
Több színben Több színben
barna

barna

A Cool Stool egy rendkívül funkcionális kézreálló dohányzóasztal tároló funkcióval. A párna fedélre helyezése után ülőhelyként is ideális. Ellenáll a kedvezőtlen légköri feltételeknek és az UV sugárzásnak, könnyű tisztántartani.

Minden időjárásállóidőjárásállóNulla karbantartásnulla karbantartás
Easy Cleankönnyű tisztításFade FreeUV védelem

A Rattan Cool Stool ülőasztal tárolóval tökéletes választás erkélyre, teraszra, kertbe, felnőtteknek, gyermekeknek egyaránt. A terméket a Keter gyártja , társítva a Curver és az Allibert márkákkal - ez az  egyik legmagasabb minőségű termékük.

A termék ülésként, asztalként és tárolóhelyként is használható. Ellenáll a légköri viszonyoknak, különös tekintettel az UV- védelemre. A Cool Stool hűtőszekrényként is használható. Rakjon a Cool Stoolba tetszőlegesmennyiíégű jeget majd rakja bele a hűteni kivánt italokat.

A Cool Bar-nak 39 liter a maximum kapacitása.  A termék polipropilénből készül, de külsőleg hasonlít a technorattan  szerkezetére - és ez nem szövés, hanem egy rattan öntött utánzata. Tágas jégvödör dupla falszigeteléssel, hogy a tartalma hideg maradjon.

A sokoldalú 3 az 1-ben kialakítás ülő- vagy dohányzóasztallal és hűvösebb jégvödör-rekesszel rendelkezik. UV-védett, tartós polipropilén gyantából készül. Rendkívül könnyen karbantartható. Levehető lefolyó dugók a víz könnyű ürítéséhez.

Csomag mérete: 130 x 90 x 45 cm

Netto tömeg :4 kg

Cool Stool több színben is kapható

A Termék méretei