Miami DC kerti fotel

Tömeg: 5,2 kg/db
Nincs raktáron
UV védelem UV védelem

Miami DC kerti fotel barna színben meleg taupe párnával
Barna

Temékjellemzők

Az elegáns Miami DC Rattan Style fotel gyönyörű és sokoldalú berendezés otthonába. A fotel nagyon tartós és megfelel a legigényesebb emberek szabványainak is. Az Allibert gyártotta, amely egy olyan csoportba tartozik, mint például a Keter vagy a Curver.

Minden időjárásálló időjárásálló Nulla karbantartás nulla karbantartás
Easy Clean könnyű tisztítás Fade Free UV védelem

A Miami fotel első pillantásra azt a benyomást keltheti , hogy természetes rattanból készül, de valójában egy polipropilén nevezetű müanyagból gyártották. Ez egy műanyag ami ellenáll az időjárási viszonyoknak, az UV sugárzásnak és emellett vízálló, melynek köszönhetően fenntartja a termék megfelelő szerkezetét.

A Miami DC kerti szék nem veszíti el a színét és hosszabb ideig újszerűnek tűnik. Szinte karbantartásmentes. Tisztításhoz elegendő víz és enyhe tisztítószerek használata. A kerti szék ülése kényelmes párnával rendelkezik , amelynek színe a választott szék színétől függ.

Miami karosszék animáció

A Termék méretei