Termékverzió: Megi kerti hintaágy barna

Teherbírásmax. 300 kg

3 személyes kerti hintaágy

Célja
A termék kültéri használatra készült; kertekben, teraszokon vagy télikertekben. A termék nem kereskedelmi használatra vagy nyilvános játszóterekre való telepítésre szolgál.

A MEGI kerti hinta beállítható dőlésszögű napvédővel rendelkezik, kényelmes párnákkal az ülésen és a háttámlán, italpolcokkal és további dekoratív párnákkal. A háttámla állíthatóságának köszönhetően a MEGI hinta garantálja a nyugtató pihenést. A hintaágyhoz tartozó huzat külön is elérhető/pótolható.

Hinta a teraszon

A kerti hinta szerkezete porszórt acél, ami jelentősen befolyásolja a bevonat tartósságát. A kerti hinta készítésénél poliésztert alkalmaztak,  melynek köszönhetően az anyag kevésbé szívja fel a vizet. A felhasznált anyagokat a tartósság jellemzi.

Kényelmes hinta a kertben

A kerti hinta funkciója a háttámla fekvő helyzetbe döntése, amely lehetővé teszi, hogy bármilyen helyzetben lazítson. A felhasznált anyagok ellenállnak az időjárási viszonyoknak, ami hosszabb élettartamot biztosít. A készletben található párnák jelentősen növelik az ülés kényelmét.

Kerti hinta italtartóval és védőtetővel

A hinta karfákkal rendelkezik, ami jelentősen növeli az ülés kényelmét. A készlet tartalmazza a párnákat az ülésen, és a fejtámlán, valamint díszpárnákat is. A tetővel ellátott kerti hintában italtartók találhatók, amelyek tökéletesek a közös szabadban történő pihenéshez. Előnye az állítható dőlésszögű napellenző, mely véd az erős napsugaraktól, vagy a nyári esőtől. A kerti hinták tökéletesek mind a kertben, mind a teraszon, lehetővé téve a pihenést, miközben finoman hintáznak.

Időjárásálló

Ellenáll a rossz időjárási viszonyoknak

Karbantartást nem igényel

Nem kell rendszeresen karbantartani a felhasznált anyagoknak köszönhetően

Könnyű tisztítás

A felhasznált anyagoknak köszönhetően könnyen tisztítható

Termékméret

• stabilitás
  • hosszú élettartam
  • állítható napellenző
  • problémamentes tisztitás
  • italtartó

(2 vélemény)
Tamara
2022.06.27 07:55

Örömmel értesítem önöket, hogy a Megi kerti hintaágy, melyet születésnapra rendeltünk, nagy sikert aratott!
Kertünk ékessége lett. A mindennapi kikapcsolódást fogja biztosítani mindannyiuknak. Összeszerelése egyszerű volt. Masszív szerkezetű, kényelmes ülő és fekvő alkalmatosság. Széles napernyője árnyékot biztosít. Sötét színe kevésbé koszolódik, illetve láthatóan jól tisztítható.

Előnyök: -

Hátrányok: -

István
2022.04.25 12:15

Jó és kellemes rajta a pihenés!

Előnyök: -

Hátrányok: -